Шарапова нагодувала ченців

4.01.10

Марія ШараповаТенісна чемпіонка Марія Шарапова після товариського матчу з Вінус Вільямс у таїландськом курортному місті Хуа Хіні взяла участь в церемонії пропозиції їжі буддійським ченцям, повідомляє у понеділок Asia one.

На фотографії Шарапова схиляється в традиційному тайському поклоні «вай» (при цьому уклоні руки складають перед грудьми, як при молитві) перед одягненим в помаранчеву ченцем. Той тримає в руках чашу для подаяння, в якій Шарапова перед поклоном поклала наперед приготовану їжу та інші необхідні в побуті предмети.

«Я дуже чекала цієї церемонії, це для мене абсолютно новий досвід, нова культура. Напередодні в своєму готельному номері я тренувалася, щоб зробити все так, як потрібно», – сказала Шарапова.

Церемонія пропозиції їжі ченцям – щоденна. Буддійські ченці гілки Тхеравада, яку сповідають переважна більшість тайців, не мають права працювати за гроші. Вони зобов'язані жити подаянням віруючих. При цьому з погляду віруючого буддиста пропозиція їжі та інших предметів першої необхідності ченцю кожен ранок – це не добродійність. Навпаки, нагодувавши ченця, віруючий заробляє собі «бали» карм, які обов'язково зарахуються йому при наступному переродженні.

Шарапова неодноразово бувала в Таїланді на турнірах з тенісу, проте вперше висловила бажання брати участь в буддійській церемонії.

Марія Шарапова

Марія Шарапова

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Березень 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні новини

Попередні новини