Сильна жінка повинна вміти все

03/11/2019

Олександра Албу - перша дівчина з Росії в Абсолютному бійцівському чемпіонаті (UFC). Контракт вона підписала в 2015 році. Зараз на рахунку Албу вже три бої під егідою організації, в яких вона здобула дві перемоги і зазнала однієї поразки. 26 жовтня 2019 року спортсменка знову вийде в Октагон, на турнірі в Сінгапурі її суперницею стане Конклак Суфісара з Таїланду. В інтерв`ю «Ленте.ру» Олександра розповіла, як прийшла в ММА, для чого переїхала до Росії з Молдавії, чому називає виступи в UFC хобі і навіщо публікує в Instagram відверті фото.
 
«Проблема з громадянством залишилася»
 
Як ви потрапили в секцію карате? Батьки підтримали ваш вибір?
 
Олександра Албу: Я народилася в маленькому молдавському містечку, де особливо не було чим зайнятися. Моя сестра закінчила музичну школу, але мені це здавалося дуже нудним, і я не хотіла повторювати її долю. Потім я дізналася, що є секція карате, і загорілася. Мені було тоді десять років. Бабуся підтримала мене і відвела туди. А мама оплачувала тренування. У мене все непогано виходило, і в перший же рік я зайняла призове місце на змаганнях.
 
Крім карате ви займалися ще й дзюдо. Чому в підсумку вирішили піти в MMA?
 
У мене був універсальний тренер, який навчав і дзюдо теж. Але виступали ми в основному по карате. Турніри по дзюдо були всього кілька разів. А перейшла в змішані єдиноборства я тому, що любила працювати в повний контакт. У карате цього немає. До того ж ММА - різноманітний вид спорту, в якому можна пробувати все що завгодно.
 
Коли і чому ви переїхали в Росію?
 
В Москву я переїхала, коли мені було 18 років. Збиралася вступати в юридичний інститут, вирішила саме в російський. Моя бабуся з Росії, я вчилася в російськомовній школі і спілкувалася завжди тільки російською.
 
Ви розповідали про проблеми з отриманням російського громадянства. Як справи йдуть зараз?
 
Проблема з громадянством залишилася. Мені відмовили на рік, він пройшов. Вирішила ось подати знову документи, а тут в UFC кажуть мені: «Треба терміново виступати, виконуйте вимоги». Ну я все кинула і побігла тренуватися. Тепер десь через місяць займуся громадянством. Сподіваюся, все вирішиться.
 
У недавньому інтерв`ю ви говорили: «Я просто живу в Росії. Якщо буду жити в Америці, то буду представляти Америку, з цим немає ніяких проблем ». Російським фанатам навряд чи приємно це чути. Невже вам дійсно все одно, під яким прапором виступати?
 
Ні, звичайно, мені не все одно. Просто зараз я живу в Росії, виступаю під російським прапором, тому що думаю, що це правильно. Отримаю громадянство іншої країни і буду виступати під іншим прапором, тому що так, знову ж таки, буде правильно. А фанати можуть хворіти за мене, навіть якщо я буду жити за кордоном. Не бачу в цьому проблеми.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Архів публікацій

<<< Червень 2023 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Останні публікації