Фердинанда підозрюють в зраді
Спорт для всіх

Фердинанда підозрюють в зраді

3.12.09

Франсуаза Буфаль Поки «Манчестер Юнайтед» штурмує вершини Кубка англійської ліги і намагається скоротити відрив від «Челсі» в чемпіонаті прем'єр-ліги, його захисник Ріо Фердинанд продовжує відновлюватися після травми.

Футболіст наполегливо займається, ходить у тренражерні зали, з тренерами щодо фізпідготовки своєї команди. І не забуває про психологічну сторону цього важливого процесу. Користуючись вимушеною відпусткою, Ріо досить багато часу проводить зі своєю дружиною Ребекою Еллісон і двома своїми дітьми. Проте таке «нудне» проведення часу зовсім не влаштовує кореспондентів видань «легкого» напряму. І вони щодня намагаються розібратися, чим же насправді займається футболіст. Не вірячи в історію про зразкового сім'янина.

Весною 2009 року Фердинанд вирішив видавати чоловічий журнал зі скромною назвою «№ 5». І запросив на роль своєрідного «талісмана» гламурного видання французьку фотомодель Франсуазу Буфаль, відому тим, що в одному з інтерв'ю вона скаржилася: «Я така красива, що модельні агентства навіть не знають, де мене використовувати, і мені частенько доводиться сидіти без роботи».

Днями вони зустрілися, щоб обговорити свою подальшу співпрацю. Користуючись такою шикарною можливістю, «бульварні» газети тут же спробували роздути величезний скандал, придумавши історію про двох закоханих, вимушених ховати свої глибокі і щирі відчуття. На щастя Фердинанда, його дружина добре знає ціну таким статтям. І не почала влаштовувати чоловіку сцен ревнощів.


Франсуаза Буфаль Франсуаза Буфаль Франсуаза Буфаль Франсуаза Буфаль Франсуаза Буфаль