Єва займається сексом на вихідні
Спорт для всіх

Єва займається сексом на вихідні

05.12.09

Єва Лонгорія Актриса Єва Лонгорія, дружина баскетболіста «Сан-Антоніо Сперс» Тоні Паркера, зізналася, що хоче другий раз вийти заміж за свого ж чоловіка. Нагадаємо, що весілля Єви і її чоловіка Тоні Паркера відбулося в липні 2007 року у Франції. Церемонія була пишна, як годиться, з багатьма гостями, але дещо не дуже сподобалося Єві.

«Ми хочемо одружитися знову. Наше весілля було таким швидким і оточеним усіляким божевіллям, що у мене залишилося відчуття якоїсь відчуженості. Тому ми і хочемо зробити це знову – на цей раз в більш інтимній обстановці, тому що нам подобається бути одруженими. Наші відносини, які тривають вже шість років, тепер куди міцніші, ніж коли б то не було. І з кожним днем вони стають все кращими», – зізналася зірка телесеріалу «Відчайдушні домогосподарки».

Актриса заявила, що регулярний чемпіонат НБА порушує їх інтимне життя. «Я працюю 3-4 дні на тиждень, а у вихідні у Тоні традиційно проходять матчі регулярного чемпіонату НБА, тому я знаходжу вихід, прилітаючи до нього на вікенд. Таким чином, сексом ми займаємося тільки на вихідні», – сказала Лонгорія, відома шанувальниця вібраторів.