Брудні штучки Клер
Спорт для всіх

Брудні штучки Клер

05.12.09

Клер Меррі Клер Меррі, колишня дружина нападаючого збірної Франції Тьєрі Анрі, продемонструвала спроможність, створивши власну лінію нижньої білизни. З 15 грудня в елітних магазинах Великобританії продаватиметься колекція 28-річної брюнетки, названа Dirty Pretty Things. Навряд чи нижня білизна викличе серед громадськості більший резонанс, ніж гол, забитий Анрі у ворота збірної Ірландії у стиковому матчі за право поїхати на чемпіонат світу-2010.

Клер і Тьєрі розлучилися у 2008-му році. Свобода обійшлася Тьєрі у 8 мільйонів фунтів стерлінгів. Таке рішення ухвалило подружжя, тим самим позбавивши себе від довгих судових розглядів.

Анрі і Меррі познайомилися на зйомках рекламного ролика в 2001 році, а одружилися в 2003 році. Два роки опісля у них народилася дочка Ті.

Але щастя було недовгим. Так буває, що люди розлучаються. Але тихо і мирно це роблять далеко не всі. Ось і Клер з Тьєрі довго ділили гроші. Причому дівчина мала намір відвоювати як мінімум 10 мільйонів фунтів стерлінгів. Але у результаті задовольнялася сумою трохи меншою.