Приклад Джексон для Серени заразливий
Спорт для всіх

Приклад Джексон для Серени заразливий

05.12.09

Серена Вільямс Американська тенісистка Серена Вільямс, як відомо, закінчила нинішній сезон не без скандалу. Переможниця підсумкового турніру WTA в Дохе, де вона виграла у своєї сестри Вінус, була оштрафована WTA на $82,5 тис. за свою поведінку в півфіналі US Open. Тоді вона програла бельгійці Кім Клейстерс, а під час розиграшу матчбола образила лінійного арбітра.

У час же відпустки тенісистки на Барбадосі, за свідченнями очевидців, вона демонструвала, не навмисне, правда, свої груди. Мова не йде про те, що Серена загоряла топлесс. Просто так вийшло через деякі проблеми з її бікіні, через що весь всі могли бачити її соски, як пише Associated Content.

Досвідчений народ може пригадати, як одного разу показала все те, що цікавить чоловіків у жінок, співачка Джанет Джексон. Джанет виступала разом з Джастіном Тімберлейком на «Супербоулі» у 2004 році. Під час виконання програми співак, мабуть, дуже сильно смикнув костюм Джексон, оголивши її груди. Тоді, до речі, був великий скандал, враховуючи, на яку величезну аудиторію співали обидва виконавці.