«Мої груди – моє посвідчення»
Спорт і краса

«Мої груди – моє посвідчення»

6.12.09

Нівес Цельсіус Дружина захисника збірної Хорватії і німецького «Карлсруе» Діно Дрпіча Нівес Цельсіус в черговий раз змусила говорити про себе.

Дівчина давно відома своєю бурхливою вдачею, а також повною відсутністю комплексів. Безумовно, найзнаменитішим з її вчинків є секс з чоловіком на арені «Максимір», де виступає збірна Хорватії і загребське «Динамо». Мало того, що молоді люди зважилися на подібний крок, так Нівес сама ж розповіла про це журналістам.

Проте успішній модельній і співецькій кар'єрі красуні плітки навколо її імені не заважають. Навпаки, її скандальні відеокліпи і регулярна поява на сторінках жовтої преси лише додають дівчині популярності. Ну а якщо хтось раптом не впізнає «хорватську місіс Бекхем», вона без праці розповість, хто є who.

Так, зовсім недавно Нівес за проїзд на червоне світло зупинили двоє поліцейських. Красуня здивувалася їх проханню пред'явити посвідчення особи. Натомість вона підняла футболку, продемонструвавши свої розкішні груди. «Ось вам моє посвідчення», – заявила Нівес.

Що було далі, історія замовчує, але, думається, місіс Дрпіч штрафу все-таки уникнула.