Дафне і шкіра
Спорт і краса

Дафне і шкіра

13.12.09

Дафне Фернандес В світі тенісу достатньо красунь, від яких божеволіє вся чоловіча частина населення Землі. Тут вам і Марія Шарапова, і Ана Іванович, і Домініка Цибулкова, і Марія Кириленко, і Даніела Гантухова, і Олена Дементьєва і ще декілька десятків надзвичайних дівчат. Словом, за жіночим тенісом чоловіки спостерігають вельми пильно.

Проте всім їм і невтямки, що і жінки не менш уважно стежать за перипетіями баталій на корті. Баталій чоловічих. І якщо серця деяких тенісистів (наприклад, Роже Федерера, Енді Роддіка, Миколи Давиденка) вже зайняті і їх любов скріплена узами Гіменея, то інші із задоволенням користуються зайнятістю колег по ATP туру.

Відомими серцеїдами є Хуан-Мартін дель Потро, Новак Джоковіч, Фернандо Вердаско. Причому, деколи абсолютно незрозуміло, що ж змушує їх кидати чергових красунь і кидатися на пошуки нових пасій.

Так, наприклад, колишня подружка Вердаско Дафне Фернандес недавно знялася у фотосесії, де на ній була тільки шкіра. Ну, в сенсі, шкіряний одяг. Думається, подивившись на Дафне у багатьох чоловіків з'являться питання до тенісиста. Де ти був, Фернандо? Куди дивився? Проте є в розставанні іспанця з сеньйорою Фернандес і позитивний момент – дівчина абсолютно вільна.