Вудс – секс-наркоман
Спорт і краса

Вудс – секс-наркоман

6.12.09

Елін Нордегрен Офіціантка Мінді Лоутон розкрила секрети таємного зв'язку з кращим гольфістом планети Тайгером Вудсом. Не так давно 14-кратний чемпіон світу зізнався, що зраджував дружині, колишній моделі Елін Нордегрен (на фото), на якій одружений п'ять років. З нею він виховує двоє дітей.

33-річна офіціантка зізналася, що в ліжку Вудс ненаситний.

«Іноді після занять сексом я виглядала немов ганчіркова лялька, – заявила Мінді виданню News of the World. – Він любив робити це дійсно жорстко. Йому подобалося хопати мене і хапати за волосся. Крім того, він просив мене непристойно висловлютися».

Лоутон зізналася, що незабаром після зв'язку закохалася у Вудса, але потім зрозуміла, що гольфіст її просто використовує.

«Я зрозуміла, що він хотів від мене лише сексу. Лише із цього приводу він дзвонив, – розповіла вона. – Тайгер використовував мене як секс-іграшку. Я думала, що щось означаю для нього, але він думав лише про хіть. Він егоїстична, безсердечна людина».

Втім, Мінді зізналася, що за 10-балльной шкалою дала б Вудсу всі 12 балів.

«Якщо був ранній ранок і він збирався на турнір, то він будив мене, робив свою справу, а я була рада потурати його бажанням».

Їх зв'язок тривав близько року, після чого Вудс кинув Мінді, оскільки його шлюб почав розпадатися. Пізніше стало відомо, що Тайгер зраджував дружині з дев'ятьма різними жінками.

«Я підвів свою сім'ю і глибоко жалкую про свою провину, – заявив Вудс. – Я поводився негідно по відношенню до моєї сім'ї і поступився своїми цінностями. Я старатимуся стати кращим, я хочу стати кращим чоловіком і батьком, якого гідна моя сім'я».

Психолог Девід Смолвуд заявив, що Вудс є секс-наркоманом і потребує термінового лікування.