Курникова несексуальна
Спорт і краса

Курникова несексуальна

7.12.09

Анна Курникова Наприкінці року всі починають підводити підсумки. Британське видання The Sun назвало десять найсексуальніших представниць аристократичних видів спорту. Отже, на кого ж консервативні британці задивляються.

Причому сексуальність може бути або вродженою, або придбаною і залежить від зовнішнього середовища, але це те, що є безцінним і не можна купити за гроші.

Перше місце належить наїзницям Лаурі Ренвік і Джорджії Статтон. Коли дивишся на цих красунь, всі питання відпадають.

Друга – велосипедистка Вікторія Пендельтон. Ще жодна британка не змогла сумістити суперсексуальну фотосесію із завойованими медалями. Саме вона популяризувала цей вид спорту в Англії.

Третє місце у Зари Філіпс, дочки принцеси Анни, що займається триборством. Наступне місце належить словацькій тенісистці Даніелі Гантуховій.

Марія Шарапова розташувалася лише на п'ятому місці. Вона рухається так безтурботно, що може не тільки носити на голові піднос, але також і пляшку з чаєм на одному плечі, і полуницю з вершками на другому – і нічого не упустить. Найголовніше, що російська спортсменка завоювала більше всього чоловічих сердець, ніж всі учасниці цього рейтингу разом узяті.

Шоста – Анабель Крофт. Вона закінчила кар'єру тенісистки в 21 рік, але як і раніше залишається популярною серед чоловіків. За нею слідує Гейл Еммс, що представляє бадмінтон, і британська лижна принцеса Чеммі Елкотт.

Дев'ята – Ненсі Деллоліо, колишня подруга екс-головного тренера збірної Англії Свена-Горана Ерікссона.

Десяте місце у любительки гри в поло Паули Шермонт.

Ще одна російська тенісистка Анна Курникова несексуальна, на думку британців.