Скворцовій ампутують ногу
Спорт і краса

Скворцовій ампутують ногу

7.12.09

Лікарі Лікарі німецької клініки в Траунштайне ухвалили рішення ампутувати ногу російській бобслеїстці Ірині Скворцовій, яка отримала важкі травми в результаті зіткнення двох російських екіпажів 23 листопада на офіційному тренуванні в Кенігзеї. Про це агентству «Весь спорт» повідомив головний тренер збірної Росії по бобслею Володимир Любовіцький.

«По дорозі з етапу Кубка світу, що завершився в Чезані, на наступний старт у Вінтерберг ми спеціально заїхали в клініку в Кенігзеї, щоб відвідати Ірину Скворцову і поговорити з адвокатами, – розповів Любовіцький. – Іру вже виводили із стану штучної коми. Вона розплющувала очі, реагувала на рухи, стискала руку. Але говорити Іра поки що не може – не вистачає сил. На жаль, лікарі зійшлися на думці, що ногу доведеться ампутувати. Завтра приїде німецький фахівець, і консиліум ухвалить остаточне рішення. Потрібно зрозуміти, до якого ступеня доведеться ампутовувати ногу, коли саме. За словами медиків, ампутація підвищить шанси зберегти життя спортсменки. Але гарантій навіть тут дати поки що ніхто не може».

Любовіцький також додав, що німецька поліція в результаті розслідування поки що не дійшла остаточних висновків з приводу винуватців трагедії в Кенігзеї: «Розслідування продовжується. Наш адвокат Анна Вінтер упевнена в нашій правоті. На всі 100 відсотків, ніхто з російських спортсменів в трагедії не винен. Залишається тільки питання, назвуть винною приватну особу чи організацію. Але я не хочу забігати вперед, оскільки все вирішить тільки суд».