Дієго і Сара – чудова пара
Спорт для всіх

Дієго і Сара – чудова пара

10.07.2009

Сара Коннор Новачок турінського «Ювентуса» бразилець Дієго разом з майбутнім футбольним, схоже, визначився і з своїм особистим життям. Зараз півзахисник, який до речі, вибрав собі номер на ігровій футболці «Юве», відпочиває на Ібіці з відомою німецькою співачкою Сарою Коннор.

Що до номера, Дієго, що грав у «Вердері» під 10, в Туріні на подібне розраховувати, звичайно, не міг – ці цифри давно вже зайняті капітаном команди Алессандро Дель П'єро. Проте хитрий бразилець пішов по шляху Івана Саморано, після переходу в «Інтер» Роналдо, який віддав тому свою дев'ятку і той узяв номер 18, проте на майці Саморано було написало 1+8, що в сумі дає якраз дев'ятку.

Дієго ж узяв собі 28 номер, проте не виключено, що і на його футболці буде маленький плюсик між цифрами 2 і 8.

Ну а що до особистого життя, футболіст і співачка, які раніше не особливо розповсюджувалися про свої стосунки, спільним відпочинком на розкішній яхті дали зрозуміти, що у них все серйозно і надовго. Тепер Дієго і Сара нікого не соромляться, розважаються разом з друзями, загалом, живуть повним життям.

Нічого, що йому 24, а їй 29. Яка різниця, якщо двоє людей кохають один одного. Єдиною перешкодою може стати кар'єра – Сара популярна у Німеччині, а Дієго тепер житиме і гратиме в Італії. Втім, ці країни є сусідами одна з одною, а значить, розділяти бразильського футболіста і німецьку співачку буде всього лише кілька годин польоту.