Кетрін надихає британців
Спорт для всіх

Кетрін надихає британців

10.07.2009

Оперна співачка Кетрін Дженкінс Одна з найкрасивіших жінок Уельсу, оперна співачка Кетрін Дженкінс взяла участь у відкритті одного з найважливіших в житті Англії спортивних протистоянь. У середу в Кардіфі розпочався черговий розиграш традиційної серії матчів з крикету між командами Англії і Австралії під назву «Урна Праху».

Запросивши Кетрін організатори убили відразу двох зайців: по-перше, дівчина блискуче виконала перед матчем національний гімн, а по-друге жоден спортсмен, який себе поважає, не має права програвати у себе удома, коли тебе підтримує така красуня.

Варто відзначити, що турнір «Урна Праху» має вельми цікаву і давню історію. Все почалося у 1882 році, коли англійці вперше програли австралійцям, і одна з газет написала, що англійський крикет помер, похорони пройдуть там-то і там-то, а його прах переданий до Австралії.

Через якийсь час англійці знов програли австралійцям, і як утішливий приз їм була вручена якась урна з «прахом» англійського крикету. Насправді це був попіл від спаленої щаблини крикетної хвіртки. З тих пір команди Австралії і Англії намагаються відняти один у одного цей приз. Говорять, що в сучасному трофеї теж знаходяться частинки того, вже легендарного, попелу.

Турнір за «Урну з прахом» є п'ятьма п'ятиденними матчами Англії проти Австралії. Проводиться серія по черзі в Англії і Австралії раз на два роки, але оскільки всі матчі обов'язково граються влітку, то реальні проміжки між турнірами складають 18 і 30 місяць.

sbsnab.ru
Оперна співачка Кетрін Дженкінс Оперна співачка Кетрін Дженкінс Оперна співачка Кетрін Дженкінс Оперна співачка Кетрін Дженкінс Оперна співачка Кетрін Дженкінс