Квотербека убила психопатка
Спорт для всіх

Квотербека убила психопатка

10.07.2009

Стів Макнейр Стів Макнейр, екс-квотербек команди «Теннесі Тайтенс», став жертвою власної коханки, повідомляє Associated Press.

Макнейр був знайдений мертвим з чотирма кулями у голові у себе удома в Нешвіллі. Поряд з ним була виявлена мертва дівчина. Співробітникам правопорядку вдалося встановити, що 36-річного спортсмена, який вже завершив кар'єру, убила його кохана, 20-річна іранка Сейхел Каземі, яка після цього застрелилася сама. Як з'ясувалося, у неї були проблеми з психікою. Дівчина підозрювала, що Макнейр зустрічається з іншою жінкою. Крім того, психічна неврівноваженість Каземі була пов'язана з фінансовим становищем, що ускладнилося останнім часом.

Спочатку Сейхел вистрілила в ліву скроню сплячому Макнейру. Після цього вона випустила ще три кулі йому в голову, а потім сіла на ліжко поряд з бездиханним тілом і вистрілила в себе.

Похорони Макнейра відбудуться у суботу в його рідному штаті Міссісіпі. Напередодні пройде церковна служба за участю колишніх товаришів футболіста по команді, його тренерів і офіційної дружини.

1xbet приложение . 1xbet 100 бонус