«Ань, чоловік просив доторкнутися»
Спорт для всіх

«Ань, чоловік просив доторкнутися»

10.07.2009

Анна Семенович Відома у минулому фігуристка Анна Семенович запрошена на головну роль у комедії режисера Ігоря Каленова «Приборкання норовистих». Вона грає подругу банкіра — сліпучу блондинку з формами, яка несподівано виявляється високопрофесійним кінокритиком, повідомляє oskarkino.net.

Зйомки проходять в заповідних місцях на Карельському перешийку. Втім, де б Семенович не знаходилася, надмірній і настирливій увазі чоловіків немає межі. Сама актриса зізнається, що їй вже набридли люди, які підходять з нескінченними питаннями на тему відомого рекламного відеоролика: «У людей вже якась хвороба! Недавно, наприклад, відкривався каток в Ялті, так там якась пані підбігла до мене в готелі: «Ой, Ань, мій чоловік так просив, дай доторкнутися! Вони у тебе і дійсно справжні?»

За сюжетом фільму успішні бізнесмени (Андрій Носков та Андрій Федорцов) разом зі своїми подругами (Юлія Галкина та Анна Семенович) відправляються до Ніцци, де виявляються на заїмці «Ведмедячий кут», де і розгортається «комедія становищ».

У серпні-вересні розпочнеться пост-продакш картини. Тоді і стане достовірно відомо про те, які саме композиції увійдуть у саундтрек до фільму.

Поки що Ігор Каленов зайнятий «картинкою», тому нічого конкретного про запис Анною Семенович пісень до фільму не сказав, проте, відзначив, що «знімальна група розглядає варіанти запису пісень і з Анною».