Алдонін залишив дружину в Америці
Спорт для всіх

Алдонін залишив дружину в Америці

12.07.2009

Юлія Началова Юлія Началова виїхала до Америки. У Лос-Анджелесі співачка записує свій новий альбом. Природно, чоловіка-футболіста Євгенія Алдоніна (ЦСКА) поряд немає.

«Я нудьгую за чоловіком, дочкою, – зізналася Началова newsmusic.ru. – Але я дуже вдячна чоловікові за те, що він прагне вибиратися до мене до Америки. Ось тільки недавно виїхав. Хочеться ще і Вірочку сюди привезти, погуляти з нею по берегу океану, покататися на атракціонах. Але вона ще така маленька, їй два роки тільки. Отже дочка поки що в Москві, але скоро бабусі – моя мама і мама чоловіка – відвезуть її на море у Ялту».

«Ми з чоловіком, не дивлячись на щільні графіки, прагнемо викроювати час для спілкування з Вірою. Дочка вічно викидає що-небудь смішне. Наприклад, у неї багато знайомої дітвори у дворі, і вона часто, коли виходить до них, розводить ручками і так серйозно говорить: «Здрастуйте! А ось і я!» І чекає реакції. Тільки спробуй їй не аплодувати. Зараз заплачу, жахливо скучила. Але вже недовго залишилося, до 20 липня».