Гомер Сімпсон переїхав у «Реал»
Спорт для всіх

Гомер Сімпсон переїхав у «Реал»

12.07.2009

Гомер Сімпсон Президент мадридського «Реала» Флорентіно Перес завдав ще одного удару по прагматичній частині громадськості. Тріпочіть!!! «Галактікос» підписали на чотири роки ще одну «зірку» – Гомера Сімпсона, відомого своїм раціоналізмом. Думається, недовго довелося уламувати Гомера на переїзд до Мадрида, де, як повідомляє AffariItaliani, американець одержуватиме €3 млн., що в рази більше за його зарплату на спрінфілдськійй атомній станції.

Але Пересу все ж таки довелося трохи попітніти, щоб умовити Гомера. Все-таки відомий ледар бігає тільки у свята, а тут доведеться всі 90 хвилин («Doh», – вилетіло з вуст Гомера, коли він дізнався, що йому доведеться робити за ці гроші), та і ще як мінімум двічі в тиждень. Але на те вони і «зірки», що б робити для них винятки. За деякою інформацією, «філософ десятиліття» – удостоєний цього звання від журналу Men's Health – виходитиме на поле на 90-й хвилині, щоб після матчу, вистачало сил на переможний танець, який вже звів з розуму весь Спрінгфілд.

«Дурість завела мене сюди, дурість і виведе» – заявив одного разу глава сімейства Сімпсонів. Цікаво, що (хто) завело(в) його до Мадрида?

Крім заслуженого громадянина США мадридський клуб поповнився: Бетменом, Дартом Вейдаром, Сильвіо Берлусконі, Боратом, Лучано Моджі, який прямо на полі оброблятиме суддів, Вінні-пухом, Термінатором, Бенедиктом XVI (Папа римський)..

Ех, як шкода, що Перес так і не звернув увагу на перспективного Пітера Гриффіна. Ви тільки уявіть, яку б він склав пару Гомеру! Але є ще шанси. Докладіть трохи зусиль у «фотошопі» і справу зроблено. AffariItaliani опублікував підбірку фотографій, зроблених відвідувачами facebook, на тему трансферної політики «Реала».