«Секс у великому місті» залучить Вікторію
Спорт для всіх

«Секс у великому місті» залучить Вікторію

12.07.2009

Вікторія Бекхем
Вірна дружина Девіда Бекхема, а також незамінна учасниця групи Spice Girls, Вікторія почала відвідувати курси акторської майстерності, щоб взяти участь в зйомках продовження фільму «Секс у великому місті». Передбачається, що продюсери запропонують «перчинці» зіграти епізодичну роль.

35-річній Бекхем вже пропонували знятися в першій частині «Сексу у великому місті», проте співачка змушена була відмовитися від участі у фільмі через підготовлюваний тур возз'єднаних Spice Girls. Цього разу, за даними видання, Бекхем з радістю зніметься у кінострічці. Співачка і модельєр неодноразово заявляла про свої акторські амбіції. Зйомки сиквела «Секс у великому місті» розпочнуться влітку цього року.

Глядачі вже могли побачити солістку Spice Girls на екрані. Акторський дебют Бекхем відбувся у 1997 році, коли разом з іншими учасницями колективу вона брала участь у фільмі Spice World, що розповідає історію декількох днів з життя поп-групи. Крім того, дружина англійського футболіста Девіда Бекхема знялася в декількох документальних фільмах і зіграла саму себе в одному з епізодів телесеріалу «Поганюля Беті».

За матеріалами сайта ОСКАР: Новини кіно