Обама зіграв у бейсбол
Спорт для всіх

Обама зіграв у бейсбол

15.07.2009

Барак Обама Президент США Барак Обама відомий своєю любов'ю до спорту. В першу чергу, звичайно, до баскетболу, але і інші дисципліни він прагне не обходити увагою. Минулою ніччю темношкірий президент відвідав Матч всіх зірок MLB, головної бейсбольної ліги Америки.

На церемонії відкриття Обама виступив в ролі «пітчера», і мільйони глядачів побачили, як відважно президент США, в джинсах і бейсбольній куртці, може кидати м'яч. Тільки телевізійні камери були розставлені не кращим чином, і чи був «страйк» чи ні, телеглядачі побачити не змогли...

До речі, Обама, хоч і перший президент афроамериканець, але зовсім не перший «президент-пітчер». У 1937-му році Франклін Рузвельт відвідав бейсбольний матч і теж виконав кидок. Джон Кеннеді в 1962-му році зголосився візитом Матчу всіх зірок, що проходив у Вашингтоні. У 1970-м в Цинциннаті Річард Ніксон виконав два кидки. Поодинці у бік кожної команди. У 1976-м Геральд форд цей трюк повторив, але зумів перевершити попередника. Один кидок президент виконав лівою рукою, інший – правою.

А ось Рональд Рейган, який відвідав Матч всіх зірок в 1989-му, виходити на поле і брати в руки м'яч не став. Він відвідав коментаторську кабіну і кричав, коли Вейд Боггс зробив «хоум-ран».

Купить анастрозол в Украине.