Ромаріо від аліментів не сховався
Спорт для всіх

Ромаріо від аліментів не сховався

15.07.2009

Ромаріо Кілька днів тому відомий голкіпер Олександр Філімонов за рішенням судового пристава був знятий з авіарейса до Узбекистану. Причина – несплата аліментів і борг в 707 тис. рублів. В середу подібна історія трапилася з не менш зоряним футболістом, колишнім нападаючим «Барселони» і збірної Бразилії Ромаріо.

Ромаріо був затриманий поліцією Ріо-де-Жанейро за звинуваченням у несплаті аліментів, повідомляє РІА «Новини». Судові пристави пришли в будинок Ромаріо в районі Барра-да-Тіжука в західному окрузі Ріо після того, як колишня дружина і мати двох дітей футболіста Моніка Сантору заявила, що він затримує виплату аліментів. Гравець був доставлений у найближче відділення поліції.

За словами слідчого Карлуса Ногейри, футболіст заборговував колишній дружині близько 50 тисяч бразильських реалів ($25 тис.). Стільки ж, до речі, Філімонов. Ромаріо проведе ніч в ділянці і може бути навіть переведений у в'язницю, якщо адвокати не представлять достатніх доказів його невинуватості.

За словами адвокатів, Ромаріо не порушував ніяких законів і акуратно виплачував аліменти колишній дружині, про що є підтверджуючі документи. Адвокати сподіваються, що після з'ясування обставин справи він буде відпущений з поліції.