Семенович ощасливить модельєрів
Спорт і краса

Семенович ощасливить модельєрів

17.12.09

Анна СеменовичКолишня фігуристка, і теперішня поп-діва Анна Семенович має намір наступного тижня, а саме 23 грудня, взяти участь в генеральній репетиції Нового року або Mixed Russian Fashion Show.

Гості побачать творіння найзнаменитіших і талановитіших російських модельєрів, таких як Ілля Шиян, Маша Цигаль, Максим Рапопорт, Юлія Саркісова, Максим Черніцов і Анна Діречіна. Як моделі демонструвати колекції будуть виключно 30 найяскравіших зірок шоу-бізнесу, кіно і спорту, зокрема сама Анна.

Щоправда, зовсім недавно папарацці угляділи на грудях красуні декілька маленьких плямочок – і тепер завсідники світських заходів переживають за здоров'я, мабуть, головного секс-символу російської естради. Втім швидше за все це була звичайна алергічна реакція або, як кажуть, комарики покусали. До весілля заживе!

До речі, днями зірку бачили в Московському центрі планування сім'ї і репродукції. Як відомо, вагітна екс-солістка групи «Блестящие» збирається заміж за батька дитини. Свого коханого Анна ретельно приховує. Весілля Семенович і таємничого московського бізнесмена пройде на початку 2010 року в Таїланді.