Анна знову заблищала
Спорт для всіх

Анна знову заблищала

18.07.2009

Анна Курнікова Анна Курнікова під час командного матчу чемпіонату World Team Tennis показала кільце з величезним алмазом, який виблискував на її лівому пальці, саме тому, який звичайно використовується для обручок. На запитання кореспондента про значущість кільця на її руці Курнікова відповіла лише посмішкою: «А я думала, що ви представник хорошої преси.» Після цього Анна заховала руки за спиною і не стала розвивати тему.

Курнікова планувала цього року зіграти в чемпіонаті WTT цього сезону за команду St. Louis Aces. Але Анна буде змушена пропустити сезон через травму зап'ястя на лівій руці, яка було закрита спеціальною захисною плівкою. Проте сяяти алмазу це не сильно заважало.

Анна не зіграла проти команди Philadelphia Freedoms у матчі, що проходив в передмісті Філадельфії під назвою King of Prussia Mall – Алея Короля Прусії. У складі суперників не зіграли заявлені за Філадельфію Андре Агасі і Венус Вільямс. Зате Анна брала участь ще в дитячій клініці, роздала автографи всім охочим і бурхливо підтримувала свою команду.


Анна Курнікова Анна Курнікова Анна Курнікова Анна Курнікова