«Для дочки все буде, як і раніше»
Спорт для всіх

«Для дочки все буде, як і раніше»

18.07.2009

Аїтор Осіо і Лаура Санчес Центральний захисник «Атлетика» з Більбао Аїтор Осіо чотири місяці тому розійшовся з своєю дружиною, відомою моделлю Лаурою Санчес, і за цей час жодного разу не дав приводу подумати, що між подружжям ще можливе примирення. Проте, днями усюдисущі папарацци сфотографували футболіста на відпочинку в Кадісі, причому саме з колишньою коханою.

Втім, близькі знайомі пари відразу ж спростували чутки, що з'явилися, про возз'єднання Аїтора і Лаури. Як безапеляційно заявили журналістам ті самі знайомі, «жодних шансів на відновлення відносин немає». Просто Аїтор і Лаура заради своєї дворічної дочки Найі підтримують хороші відносини і разом відпочивають. Обидва колишні членів подружжя приїхали на відпочинок окремо.

Про те, що футболіст і його колишня дружина ставлять інтереси дочки на перше місце, вони говорили ще відразу після розставання. Зокрема Лаура навіть вирішила залишитися жити у Більбао, щоб не розлучати дочку з батьком.

«Ми з Аїтором прекрасно спілкуємося, і для дочки все буде, як і раніше. Ми розійшлися за взаємною згодою і хочемо, щоб наша дочка мінімально постраждала через це», – заявила Лаура.