Смерть зупинила ралі
Спорт для всіх

Смерть зупинила ралі

18.07.2009

Ралі Трагедією ознаменувався п'ятий етап чемпіонату Європи з ралі в Болгарії. На швидкісній ділянці «Сестрімо» екіпаж у складі швейцарця Бріана Лавіо і італійця Флавіо Гуджельміні, що виступали на Peugeot 207 S2000, вилетів з траси і розбився об скелю. Штурман Гуджельміні загинув на місці події. Лавіо не отримав серйозних пошкоджень і був доставлений до лікарні невеликого містечка Велінград.

Через трагічну загибель італійського штурмана спортивні комісари ухвалили рішення припинити ралі. Для ралі «Болгарія» це перший такий трагічний інцидент.

«Це велика трагедія, – заявив президент болгарської автомобільної федерації Георгій Янакієв. - Дізнавшись про е, що трапився, ми відреагували максимально швидко, але, на превеликий жаль, не змогли врятувати Гуджельміні».

Цього року на ралі «Болгарія» прибули спостерігачі з міжнародної автомобільної федерації (FIA), які оцінювали готовність місцевої федерації провести у себе етап головного світового чемпіонату з ралі - WRC. Поки що балканська країна включена у попередній список етапів WRC наступного року, а остаточне рішення буде ухвалено у вересні. У змаганнях в нинішньому році брали участь 37 екіпажів, зокрема 15 зарубіжних команд.