Ліма відмовилася від шоколаду
Спорт для всіх

Ліма відмовилася від шоколаду

18.07.2009

Адріана Ліма Бразильська супермодель Адріана Ліма, дружина Марко Яріча, гравця НБА, що знаходиться вже на п'ятому місяці вагітності, розповіла, як їй живеться в цьому цікавому положенні.

Ліма є ласуном, і завжди мала слабкість до кондитерських. Але це було у минулому. Тепер сама думка про солодке викликає у супермоделі огиду. «Це дуже смішно, тому, що до вагітності я просто обожнювала шоколад, але тепер мені його навіть на дух не потрібно. З того часу, як я опинилася в цьому положенні я жодного разу не їла шоколад. Я думаю, що це навіть добре, оскільки є дуже багато солодкого шкідливо для малюка, але мені хочеться сподіватися, що після родів моя любов до шоколаду повернеться, оскільки він дійсно мені дуже подобається», – наводить слова Адріани Ліми US Weekly.

28-річна красуня також розповіла, що їй подобається проводити час з дітьми, і вона вже почала купувати речі для майбутньої дитини. «Я ніколи не почувала себе краще, зараз в моєму житті є все. Ми вже купили дитячу коляску, хоча я всього на п'ятому місяці. Марко говорить мені, що чекає не дочекається, коли ж зможе катати в ній малюка, і як він буде щасливий і гордий, став найщасливішим батьком в світі», – сказала Ліма.

Адріана Ліма Адріана Ліма Адріана Ліма Адріана Ліма Адріана Ліма Адріана Ліма