Шеріл запише соло
Спорт для всіх

Шеріл запише соло

18.07.2009

Шеріл Коул Сумна новина надійшла для прихильників музичної групи Girls Aloud. Дівоча група йде у відпустку терміном як мінімум на рік. Про цю новину повідомила одна з учасниць колективу Сара Хардінг. За словами вокалістки, група не збирається розпадатися, просто дівчатам необхідно відпочити і «змінити батареї».

Як стверджує співачка, у кожної з її подруг свої плани на найближчий рік. Одна з них – Шеріл Коул, вірна дружина футболіста «Челсі» Ешлі Коула, має намір зайнятися роботою над сольним альбомом, інша – Надін Койл хоче спробувати свої сили як ведуча на американському телебаченні.

«Протягом семи років ми працювали не покладаючи рук, - пояснює причини ухвалення рішення Сара Хардінг. – А зараз потребуємо відпочинку. Про розпуск групи мови не йде. Але пауза в кар'єрі безумовно піде нам на користь».

Сама Сара використовує перерву в діяльності Girls Aloud для задоволення своїх акторських амбіцій.

Нагадаємо, що колектив Girls Aloud здобув популярність у 2002-му році завдяки популярному телевізійному конкурсу «Popstars: The Rivals», аналогу нашої «Фабрики зірок». За свою семирічну кар'єру жваві панночки заробили на п'ятьох 25 мільйонів фунтів стерлінгів і перетворилися на одну з найуспішніших і затребуваних поп-груп не тільки Британії, але і світу.