Лука хоче у Голівуд
Спорт і краса

Лука хоче у Голівуд

20.12.09

Воїслава Лука 22-річна сербська тенісистка Воїслава Лука, яка свого часу була першою ракеткою світу серед тенісисток до 14 років, заявила, що хоче стати голівудською актрисою.

«Недавно у себе удома в Сербії я пройшла курс акторської майстерності, і мені пощастило поговорити з відомим американський актором Доном Джонсоном, який запевнив мене, що мені вдасться здійснити свою мрію – стати голівудською актрисою», – наводить її слова Gulf News.

«Я завжди була кращою тенісисткою Сербії. Проте, на жаль для мене, Ана Іванович і Олена Янковіч рухалися далі, а я якимсь чином застрягла на одному місці, – сказав Лука, вищим досягненням якої було 203-е місце в одиночному рейтингу в серпні 2007 року. – Я втратила віру в теніс. Я хотіла жити цікавішим життям. Отже я стала займатися таким речами, як акторство і робота в маркетинговій галузі», – розповіла тенісистка.

Минулого року вона знялася для сербської версії журналу FHM. Крім того, вона вже почала працювати ведучою програми Total Tennis на каналі RTS. Також вона займається розвитком своєї школи тенісу для дівчаток.

«Я люблю теніс, але я також люблю життя і все те, що робить мене щасливою. Будь-яка людина здивується, коли почує, що хтось закінчив грати в 20 років. Але я вірю, що для мене краще бути поза спортом», – заявила Лука.