Альба – найпривабливіша
Спорт і краса

Альба – найпривабливіша

20.12.09

Джесіка Альба Британські учені провели опитування, в якому просили групу людей оцінити привабливість жінки на фотографіях. На всіх знімках була зображена одна і та ж дівчина, але за допомогою комп'ютерної програми їй змінили відстань між очима і ротом, а також відстань між очей.

Найпривабливішою опитувані чоловіки визнали дівчину, у якої відстань між зіницями очей склала 46 відсотків від всієї ширини особи, а відстань від середньої точки очей до середньої точки рота – 36 відсотків від загальної висоти особи.

Цікаво, що жінок з таким відсотковим співвідношенням в світі переважаюча більшість, а серед знаменитостей такими середньостатистичними параметрами володіють актриси Джесіка Альба, Ліз Херлі і співачка Шанайя Твейн.

Нагадаємо, що Джесіка стане віце-президентом компанії 1GOAL, що діє в рамках чемпіонату світу з футболу 2010 року. Компанія займеться футбольним навчанням на африканському континенті. «Думаю, що це правильно – дати можливість для навчання. Неприпустимо, коли 75 млн. осіб не мають доступу до освіти, – сказала Альба. – Світповинен залишити осторонь розбіжності перед цим».