Єва готова станцювати
Спорт і краса

Єва готова станцювати

20.12.09

Єва Хенгер Знаменита угорська порноактриса, пристрасний уболівальник футбольного клубу «Торіно» Єва Хенгер має багато талантів. Вона крім кіноіндустрії займається співом і танцями. Саме останній навик стане в нагоді Єві в зйомках італійського аналога телепередачі «Танці із зірками».

«Думаю, що отримані в шоу навики стануть в нагоді в одному з майбутніх моїх фільмів, – відзначила Єва. – Сподіваюся, що мої навики співачки і актриси стануть в нагоді для перемоги в телепрограмі. У дитинстві я займалася класичними танцями, подивимося, чи вийде оволодіти навиками спортивних».

«Моє минуле викликає неоднозначну реакцію у людей, але я змінилася. Я не люблю галасливі вечірки і гламурні тусовки. Крім того, я не витрачаю купу грошей на всякі дрібнички», – сказала Хенгер.

Крім захоплення футбольною командою Хенгер була спонсором жіночого волейбольного клубу «Палермо». І для підняття інтересу до команди навіть влаштувала стриптиз на трибунах. Тоді її публічне оголення зуміли зупинити лише пильні поліцейські, які виштовхали пані геть.