Іванович стала сильнішою
Спорт і краса

Іванович стала сильнішою

21.12.09

Ана Іванович Сербська тенісна зірка Ана Іванович недавно розповіла, як має намір поєднувати своє особисте життя із спортивною кар'єрою. Колишня перша ракетка світу, що нині займає 21-у позицію в рейтингу WTA, в жовтні узяла передих, переситившись тенісом. Знаходячись в Австралії трохи більше місяця, вона відвідала турнір з гольфу Australia Open, який виграв її бойфренд Адам Скотт.

Тепер сербка з новими силами збирається стартувати наступного року. Вона зізналася, що рік, який минає, був для неї важким і взаєморозуміння між нею і її молодим чоловіком допомогло стати їй сильнішою. «У нас обох був важкий рік, – передає її слова Heraldsun. – Але ми обидва розуміємо, що в професійній спортивній кар'єрі є момент, коли ти зустрічаєшся з труднощами та іншими речами, яких не плануєш. Головне, що ми були разом в цей час і розуміли, допомогли і підтримували один одного».

Тепер же Адам підтримуватиме Ану на престижному турнірі у Брісбені, що стартує 3 січня, де вона посіяна третьою. Очікується, що в турнірі також візьмуть участь росіянка Світлана Кузнєцова і данійка Каролін Возняцкі.