Елін роздряпала обличчя Тайгеру
Спорт для всіх

Елін роздряпала обличчя Тайгеру

29.11.09

Елін Нордегрен Потихеньку з'ясовуються обставини, пов'язані з аварією кращого гольфіста світу американця Тайгера Вудса. Раніше повідомлялося, що Вудс потрапив в автомобільну аварію. Виїжджаючи з будинку на своєму позашляховику, спортсмен протаранив пожежний гідрант і дерево. Гольфіст був тоді госпіталізований у важкому стані.

Проте якщо спочатку це ДТП можна було пояснити неуважністю гравця за кермом, то тепер розкрилися інші факти. Адже Тайгер не відкрив поліції, чому він потрапив в аварію на рівному місці. Тим часом, за повідомленням ресурсу TMZ, який ще влітку першим оповістив про смерть Майкла Джексона, причиною травм Вудса є зовсім не ДТП.

Дружина Тайгера Елін Нордегрен влаштувала своєму чоловіку допит на предмет його зв'язку з якоюсь Рейчел Ачітел, з якою, за її інформацією, у спортсмена був сексуальний зв'язок. Допит перетворився на бійку, в ході чого Елін роздряпала чоловіку обличчя. Про це стало відомо після діалогу Вудса з одним з друзів, в якому спортсмен щиро відзначив, що дружина влаштувала йому мало не гетто. Причиною ж, що змусила гольфіста зірватися з дому, виявляється, було не прагнення одержати першу допомогу. У тому діалозі Вудс сказав, що був вимушений поступити «як Кобі». Свого часу баскетболіст «Лейкерс» Кобі Брайант, якого в 2003 році звинувачували в згвалтуванні 19-річної дівчини, на знак примирення з дружиною купив їй кільце вартістю в $4 млн. Вудс же захотів вибачитися перед дружиною приблизно так само, купивши ювелірний виріб, вартість якого співмірна з вартістю хорошого житлового будинку для однієї сім'ї.