Ллойд не врятувала «Портсмут» від МЮ
Спорт для всіх

Ллойд не врятувала «Портсмут» від МЮ

29.11.09

Даніель Ллойд Півзахисник «Портсмута» Джеймі О'Хара, узятий клубом в оренду у «Тоттенхема», в матчі 14-го туру англійської ліги прем'єра проти «Манчестер Юнайтед» так і не зміг допомогти своїй команді перемогти. «Помпі» були розгромлені з рахунком 1:4. Після цього футболістам «Портсмута» нічого не залишалося, окрім як відправитися додому переживати невдачу.

На відміну від деяких своїх одноклубників, О'Харі допомагати справлятися з депресією напевно буде його вірна подружка Даніель Ллойд. З якою гравець зустрічається з березня 2009 року. Після того, як в травні в одному з нічних клубів Лондона Даніель побилася, впала на скляний столик, і її відвезли в лікарню, відома фотомодель вважає за краще коротати вечори удома, чекаючи О'Хару з тренувань або ігор. Іноді вони їздять подорожувати, намагаючись сховатися від настирливих папараці.

Ну, а щоб О'Хара і на зборах або під час тренувань не нудьгував без неї, Ллойд періодично знімається в еротичних журналах. Дозволяючи одноклубникам гравця і уболівальникам «Портсмута» оцінити, як пощастило півзахиснику в житті. Правда, схоже, що іноді милування своєю подругою не йде О'Харі на користь. Інакше його удари в матчі з «манчестер Юнайтед» були б точнішими.


Даніель Ллойд Даніель Ллойд Даніель Ллойд Даніель Ллойд Даніель Ллойд Даніель Ллойд Даніель Ллойд Даніель Ллойд