Шеріл обдурила телеглядачів
Спорт для всіх

Шеріл обдурила телеглядачів

29.11.09

Шеріл Дружина захисника лондонського «Челси» Ешлі Коула Шеріл здивувала новою зачіскою своїх прихильників. Учасниця жіночої музичної групи Girls Aloud і один з суддів британської «Хвилини слави», передачі X Factor, заплела дві тугі кіски, чим викликала хвилю ностальгії у своїх фанатів, адже зі схожою зачіскою вона виступала на початку своєї кар'єри (на фото).

Треба сказати, зачіска Шеріл не вперше на цьому тижні стає темою для обговорення. Вся річ у тому, що дівчина знялася в рекламі для L'Oreal, яка викликала незадоволеність ряду глядачів. У ролику, який демонструється в британському телеефірі, красуня стверджує, що її волосся «відчуває себе сильнішими, повнішими життя, наповненими здоровим сяйвом» від вживання продуктів від L'Oreal, проте при цьому її перукар розповідає про регулярні процедури нарощування їй акрилового і натурального волосся, яке створює враження об'ємніших і здоровіших локонів.

І хоча в ролику з'являється напис «використано нарощування», але оскільки текст тримається на екрані не більше двох секунд, це викликало незадоволеність частини глядачів, які звернулися в контролюючі органи. Проте ті не знайшли ніяких порушень в ролику, адже реклама давала, хоч і не дуже розбірливо, зрозуміти, що Шеріл використовує нарощене волосся.