Вільямс втратила $82,5 тисячі
Спорт для всіх

Вільямс втратила $82,5 тисячі

30.11.09

Сирена Вільямс У понеділок, 30 листопада, остаточно визначилося покарання відомої американської тенісистки, що займає перший рядок в рейтингу WTA, Серени Вільямс. Краща тенісистка світу рішенням комітету турнірів Великого шолома була оштрафована на $82,5 тис. При цьому Сирені ще потрібно радіти, що покарання виявилося не дуже суворим.

У матчі півфіналу US Open молодша з сестер Вільямс програла бельгійці Кім Клійстерс (4:6, 5:7). Знервованість кращої тенісистки світу винвилася такою великою, що під час розиграшу матчбола вона почала ображати лінійного арбітра.

«Я засуну цей м'яч в твій смердючий рот!» – кричала на арбітра Серена. За таку зухвалу поведінку їй зарахували штрафне очко, яке і виявилося матчболом. Дякуючи чому Клійстерс вийшла у фінал одного з найпрестижніших жіночих тенісних турнірів з призовим фондом в $21,5 млн.

Як повідомив представник комітету турнірів Великого шолома Біл Бебкок, крім великого грошового штрафу ухвалено рішення, що якщо в найближчі два роки тенісистка знову зробить подібний вчинок, то штраф буде збільшено до $175 тис., а спортсменка – дискваліфікована на один турнір Великого шолома. До цього випадку найбільшим в історії турнірів Великого шолома був штраф $48 тис., накладений на Джефа Таранго.