Лонгорія стала студенткою
Спорт для всіх

Лонгорія стала студенткою

19.09.2009

Єва Лонгорія Єва Лонгорія, дружина баскетболіста збірної Франції Тоні Паркера, вирішила піти вчитися. Їй захотілося дізнатися набагато більше інформації про своє латиноамериканське коріння.

В одному з каліфорнійських університетів зірка «Відчайдушних домогосподарок» вивчатиме дисципліни, що займаються дослідженнями американців мексиканського походження і політологію.

Актриса вірить у те, що в майбутньому зможе допомагати латиноамеріканцям ще більше. «Я перебуваю в національній раді Ла Раса, що захищає права наших громадян, займаюся добродійністю. Тому мені захотілося володіти знаннями, які допоможуть краще зрозуміти, що пережила моя община, чим я можу допомогти, що можна змінити», – наводить слова Лонгорії contactmusic

Варто відзначити, що дружина баскетболіста вже має ступінь бакалавра по кинезіологиі, науці про м'язові рухи. Єва Лонгорія закінчила техаський університет.

В даний час місіс Лонгория-Паркер знаходиться в Польщі. Вона приїхала підтримати свого чоловіка, що грає за збірну Франції, на чемпіонаті Європи по баскетболу.