Перебрала і стала актрисою
Спорт для всіх

Перебрала і стала актрисою

19.09.2009

Якщо бої рестлінга навряд чи можна віднести до спортивних змагань – це все-таки більше шоу, – то ось поєдинки в змішаному стилі (UFC) є справжнісіньким (хай деколи і досить жорстоким) змаганням.

Проте вони виглядали б ще більш кровожерними, якби не красуні, що виносять таблички з номерами раундів. Дівчата дозволяють трохи відвернутися від побоїща, що відбувається усередині восьмикутника, і трохи відволікають на себе увагу публіки, що перезбуджує.

Проте про особисте життя красунь мало що відоме. Ми вирішили трохи заповнити цей пропуск.

Так, наприклад, канадка Едіт Лабель, з чуток, перебрала на одному із заходів UFC і не з'явилася наступного дня на важливій зустрічі. Її позбавили роботи, проте канадка спробувала виправдатися, заявивши, що насправді отруїлася на вечорі.

«Після UFC Expo я пішла на обід, проте відчула себе неважливо і піднялася в номер, – наводить слова дівчини The Sun. – Наступного дня я збиралася вже упорядковувати себе, проте мене почало нудити. Я зв'язалася з персоналом UFC і пояснила ситуацію. Мені рекомендували залишатися в номері і не ризикувати здоров'ям».

Проте аргументи не були почуті – контракт з красунею був розірваний. Дівчина залишилася безробітною.

Втім, ненадовго. Оне вирішила продовжити кар'єру в Голівуді і знімається у фільмі Recon 2023: The Gauda Prime Conspiracy. Можливо, тримати в руках статуетку Оскара приємніше, ніж табличку з номером раунду.